Productomschrijving
Dorin H2400EP 230V/3/60Hz 4 cilinder compressor + CV
| Serie : | Semi-hermetische compressor |
|---|---|
| Type : | H2400EP |
| Model : | Semi hermetische compressor |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1 3/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 2 1/8" |
| Aansluitspanning : | 400 V |
| Aantal fasen : | 3 |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Frequentie : | 50 Hz |
| Geschikt voor koudemiddel R134a : | Ja |
| Max. persdruk : | 30,5 bar |
| Max. stroom (Imax) : | 48 A |
| Olie inhoud : | 3,5 l |
| Slagvolume : | 128 m³/h |