Productomschrijving
Bitzer VIY open compressor watergekoeld
•Zuig-, en persafsluiter
•BSE32 olie
•Kijkglas
•Vliegwiel
•Zuig-, en persafsluiter
•BSE32 olie
•Kijkglas
•Vliegwiel
| Serie : | Open compressor + vliegwiel |
|---|---|
| Type : | VIWY |
| Model : | Open compressor |
| Aansluiting persdrukzijde : | 1 1/8" |
| Aansluiting zuigleiding : | 1 3/8" |
| Aantal cilinders : | 2 |
| Breedte verpakking : | 60,0000 CMT |
| Bruto gewicht : | 157,0000 KGM |
| Compressiemethode : | Zuiger compressor |
| Gewicht : | 156 kg |
| Hoogte verpakking : | 80,0000 CMT |
| Lengte verpakking : | 50,0000 CMT |
| Olie inhoud : | 5 l |
| Slagvolume : | 44 m³/h |